SERTİFİKANIZI KONTROL EDİN
10 Haneli Kontrol Kodunuzu Giriniz :
NanoConcepts Antalya hizmete girdi

NanoConcepts Türkiye kaymaz zemin sistemlerindeki başarısını Antalya'da ofis açarak Akdeniz bölgesine de taşıdı. 

Özellikle NanoGrip ürünü ile kaygan zeminlere çare olan kaymazlık sistemi ile Türkiye genelinde başarılı projelere imza atan firma, genel merkeze bağlı olarak Antalya'da şube açtı. Savaş Güvezne yönetiminde faaliyetlere başlayan NanoConcepts, ıslak ve yağlı yüzeylerde Avrupa Birliği standartları ve üstünde kaymazlık sağlayarak iş güvenlik kanunua, engelliler için çıkarılan erişilebilirlik kanuna, özellikle turistlerin tatilde kayıp düşerek yaralanmaları sonucu açılan davalara uygunluk sağalamak için Avrupa Birliği standartlarına ve T.C. anayasasına uygun şekilde kaygan zeminlerde uygulama yaparak sertifika ve rapor vermektedir.

Bir çok üründen farklı olarak piyasaya çıkan NanoGrip ürünü yüzeyde renk değişimi yapmaması, leke ve kir tutmaması, kaplama ürün olmadığı için soyulmaması, zeminin parlaklığında yada matlığında değişiklik yapmaması ve pahalı olmaması nedeniyle ülke genelinde ciddi kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilmekte.

Uygulama firmanın uzman ekiplerince yapılmakta ve Amerikan Scof  Metre cihazıyla ölçümler yapılarak AB standardına getirilen kaymaz zemin yüzeylere sertifika verilmektedir. 2 ila 5 sene arasında sertifikalandırılan yüzeyler ömür boyu etki etmektedir. Daha fazla bilgi için: http://www.kaymazzeminantalya.com